Shpaloset flamuri më i bukur në botë "Elbasan Arena", Serbët: Po na provokojnë
Aktualisht është duke u luajtur ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit të BeograditElbasan Arena.

Mediat serbe pretendojnë se Partizani i Beogradit ka marrë një sërë pretendimesh në takimin që po zhvillohet momentalisht në “Elbasan Arena”.

Në fillimin e takimit nga tifozët shqiptar është shpalosur një flamur gjigand kuqezi dhe kjo sipas serbëve është një provokim i hapur ndaj futbollistëve.

Por ajo që i irriton më shumë janë këngët e tifozëve. “Kurir” raporton se mbështetësit shqiptar kanë kënduar përgjatë gjithë minutave “Kosova është zemra e Shqipërisë”, diçka e turpshme sipas tyre. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2017, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori