Shpërthen Diletta, stërvitet fuqishëm në karantinë (VIDEO)
E dashur me fansat seksi dhe e aftë midis shkallëve të vrapimit, Diletta Leotta nuk e haron stërvitjen përkundër karantinës, teksa videot e saj sportive nuk mungojnë kohët e fundit.

Shtuar më 10/04/2020, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori