Shqipëri-Turqi më 22 mars, fillon shitja e biletave (FOTO LAJM)

Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e parë eliminatore të "EURO 2020", për vitin 2019, Shqipëri – Turqi e cila do të zhvillohet në datën 22 mars 2019 në “Loro Boriçi" ora 20:45.

Të gjithë të interesuarit për bileta, mund ti blejnë në websitin e FSHF-së www.bileta.fshf.org

FSHF ju bën me dije se janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje, ku mund të blini biletat për të ndjekur përballjen e ekipit tonë përfaqësues.

Shtuar më 15/02/2019, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori