Shqipëria ekip “amator” për Francën (VIDEO)
Franca ka siguruar kualifikimin në Euro 2012 pas fitores së lartë të realizuar ndaj Shqipërisë në Stade de France me rezultat 3-0. Shqipëria i jep lamtumirën e fundit EURO 2012.

Franca ka marrë një fitore mjaft të lehtë përballë ekipit tonë kuq e zi duke e vënë kualifikimin sadopak të sigurt.

Serinë e golave e hapi Malouda në minutën e 11' duke e çuar rezultatin në 1-0 për vendasit por në minutën e 38' Remy e çon në 2-0 dhe e mbyll pjesën e parë me këtë rezultat.

Reveillere ka qenë ai që e ka çuar rezultatin në 3-0 duke shuar shpresat e kuq e zinjve tanë dhe duke marrë një triumf të sigurt. /albeu.com/


Shikoni golat:

name="movie" value="http://video.rutube.ru/8bc50977dea6a3765a398263d7ac6ab3">name="wmode" value="window">name="allowFullScreen" value="true">name="flashVars" value="uid=3455073">http://video.rutube.ru/8bc50977dea6a3765a398263d7ac6ab3" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="480" height="353" allowFullScreen="true" flashVars="uid=3455073">
Shtuar më 07/10/2011, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori