Shqipëria me shumë fat, shtylla i mohon golin skocezëve
Skocia ka qenë shumë afër golit të avantazhit ndaj Shqipërisë në "Hampden Park".

Skocezët kanë qenë shumë afër golit, ku porta e Strakoshës ka shpëtuar për mrekulli pasi topi kapi shtyllën.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 25'. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori