Situata në Maqedoni, shtyhet ndeshja Shkëndija-Vardar
Derbi mes Shkendijës dhe Vardarit, e cila duhejluhej nesër, është shtyrë. Arsyeja është situata e sigurisë në vend, më saktë sulmi i ndodhur sot në stacionin policor në Gushincë, përcjell Portali Albeu.

Gushinca është në afërsi të Kumanovës, aty ku do të duhej luhej edhe ndeshja, për shkak të renovimit të stadiumit në Tetovë. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2015, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori