S'ka paqe për Reus, dëmtohet sërish
Pëlqej
Marco Reus është dëmtuar sërish. Talenti 25-vjeçar sapo ishte rikthyer nga dëmtimi që i kushtoi botërorin, dhe si duket nuk po gjen dot paq.

Low u shpreh se dëmtimi i Reus nuk duket edhe aq i rëndë, por duhet të presin analizat. /albeu.com/


Shtuar më 08/09/2014, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori