Solari shkarkohet këtë fundjavë, vjen Zidane
Situata në Madrid nuk është aspak e qetë, shkruan Albeu.com

Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat spanjolle,
Fiorentino Perez ka nisur bisedimet me ish-trajnerin Francez, dhe legjendën e klubit, Zinedin Zidane.

Sipas një televizioni spanjoll mësohet se Zidane ka refuzuar ta marë klubin në këto momente por është i gatshëm të kthehet në verë për të nisur çdo gjë nga fillimi.

Në rastë se Zidane pranon të marë sërish drejtimin e Realit, Perez është gati ti’a japë të gjitha kompetencat. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori