Sot Sunderland-United, ja çfarë i kujton Januzajt (VIDEO)
Pëlqej
Pas humbjes shokuese një javë më parë përballë Swansea City Manchester United udhëton sot për në Sunderland ku do të luajë ndeshjen e javës së dytë të Premier League-s. Dhe sapo përmend Sunderland dhe Januzajn menjëherë të vjen ndermend sfida e sezonit të shkuar ku dygolëshi i 19-vjeçarit i dha fitoren "Djajve të Kuq".

Për këtë arsye Adnan Januzaj pritet të jetë titullar në "Sun of Light".

Edhe faqja zyrtare e Manchester United beson se Adnan Januzaj mund të jetë vendimtar në ndeshjen e sotme duke rikujtuar ndeshjen e sezonit të kaluar.

Sunderland-Manchester United luhet sonte në ora 17:00. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2014, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori