Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
SPECIALE/ Ja favoritët për të fituar Championsin (FOTO LAJM)

Leicester 34.00
10 ditë më parë të gjithë e quanin të mbaruar aventurën e Barcelonës në Ligën e Kampionëve, por katalanasit përmbysën gjithçka ndaj PSG-së me ndihmën edhe të gjyqtarit Aytekin.

Tashmë që kemi mësuar 8 ekipet çerekfinaliste të gjithë jemi kurioz për të ditur se cilat skuadra janë favorite. Në fakt nuk ka asnjë surprizë, pasi si në sezonet e fundit favorit shihet Barcelona dhe Bayerni.

Këto dy skuadra kanë koeficientet më të ulëta në Ligën e Kampionëve. Portali "Albeu" ju sjell renditjen e plotë sipas kompanisë së basteve më të madhe në botë "Bet365"./albeu.com/

Shtuar më 16/03/2017, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori