Stërvitja e fundit e Kombëtares, shoqëruar nga furgoni i policisë
Kombëtarja shqiptare e futbollit ka zhvilluar sot stërvitjen e fundit në resortin “Tropikal” para ndeshjes së nesërme ndaj Italisë.


Jashtë ambienteve të fushës stërvitore u vu re edhe prania e një furgoni policie që kishte marrë masat për të ruajtur sigurinë në mënyrë që gjithçka të shkonte sipas planit.

Ndeshja e nesërme është një ndeshje historike dhe ndërkohë edhe Kombëtrjae italiane ka arritur në Shqipëri.
Shtuar më 08/10/2017, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori