Super Armando Broja, përmbys rezultatin për Vitesse (VIDEO)
Armando Broja është duke kaluar një moment shumë pozitiv në Holandë. Gjigandi shqiptar ka arritur të shënojë edhe në ndeshjen e sotme.

Vitesse arrin të përmbysë rezultatin ndaj Willem fal golave të Opanda fillimisht dhe tani Broja. /albeu.com/
Shtuar më 31/10/2020, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori