Super lajm, ish mbrojtësi i Liverpoolit shërohet nga tumori në tru
Ish mbrojtësi i Leeds dhe Liverpool, Dominic Matteo ka dhënë një lajm të mrekullueshëm.

Matteo ka treguar që ai tashmë ka arritur që ta kalojë këtë sëmundje.

45 vjeçari ishte sëmurë rëndë në nëntor ku edhe i ishte nënshtruar një operacioni.

"Pas 6 muajsh operacioni dhe trajtimi për rehabilitim. Unë jam i shëndetshëm! Ndihet joreale!" ka thënë Dominic.

Kurse tani ai pas shërimit ka falenderuar stafin e spitalit ku ishte trajtuar për kujdesin që i kishin dhënë./
Shtuar më 23/04/2020, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori