E FUNDIT/ Dështimi i negociatave, Zaev jep dorëheqjen
Super Messi, Barcelona kalon në avantazh ndaj Espanyolit (VIDEO)

Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Espanyloit në "RCDE Stadium".

Ai që ka shënuar është ylli argjentinas Lionel Messi në minutën e 18'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 23'. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2018, ora 21:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori