Super Milan, shënon edhe golin e dytë ndaj Romës (VIDEO)

Pëlqej
Milan ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Romës në "Olimpico".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi Calabria në minutën e 75'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 77'-të. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 22:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori