Super Rashica, Kosova kalon në avantazh ndaj Ishujt Faroe (VIDEO)
Kosova ka kaluar në avantazh ndaj Ishujt Faroe në stadiumin "Tórsvøllur".

Ai që ka shënuar është sulmuesi i talentuar, Milot Rashica në minutën e 9'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 14'. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori