Supergoli i javës vjen nga Zvicra (VIDEO)
Basel regjistroi sot një fitore të thellë duke mundur 4-0 Sion në shtëpi, shkruan Albeu.com

Në këtë takim u shënua dhe goli i javës nga mbrojtësi i Baselit Comert.

Numri 4 lëshoi një të djathtë të frikshmë nga një distancë e largët duke mos i lënë asnjë shans reagimi portirit mik. Për më shumë shijoni supergolin. /albeu.com./
Shtuar më 08/12/2019, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori