Superkupa e Europës, Liverpool vs Chelsea: Formacionet zyrtare

Sot në orën 21:00 në stadiumin “Vodafone Park” do të luhet Superkupa e Europës ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseas.

Klopp ka surprizuar pasi në sulm ka vendosur të luajë me treshen: Oxlade-Chamberlain, Mane dhe Salah duke lënë në stolin rezervë brazilianin Firmino.

Gjithashtu edhe Shaqiri është në stolin rezervë.
Shtuar më 14/08/2019, ora 20:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori