Surprizon Valencia shënon golin e dytë përballë Barcelonës (VIDEO)


Valencia është duke surprizuar Barcelonën në finalen e Kupës së Mbretit. Është duke u luajt minuta e 35’ dhe Valencia ka shënuar dy herë, fillimisht në minutën e 21’ me Kevin Gameiro dhe vetëm 12 minuta më pas është Rodrigo ai që dyfishon rezultatin.

Barcelona me mungesat e shumta nuk po arrin dot ti bëjë ballë Valencias në këtë finale. /albeu.com/

Shtuar më 25/05/2019, ora 21:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori