Të dashurat e politikanëve (FOTO LAJM)

Fatos Nano - Xhoana Nano
Pëlqej
Lista e "dashnoreve" të politikanëve në botë është e gjatë. Zbulimi i fundit i lidhjes së presidentit francez, François Hollande dhe aktores, Julie Gayet është "scoop"-i më i fundit, ndërkohë që edhe më parë jemi mësuar me historitë rozë të liderëve të shteteve të ndryshëm.

Shembulli më tipik është ish kryeministri i Italisë Silvio Berlusconi, i njohur për lidhjet e tij të shpeshta dhe që vështirë ti gjesh numrin e saktë të tyre, apo ajo e ish presidentit amerikan John Kennedy dhe Marilyn Monroe apo Bill Clinton dhe Monica Lewinsky.

Por pas nuk mbeten as politikanët shqiptarë: Fatos Nano u nda nga ish bashkëshortja e tij Rexhina Nano, për të lidhur kurorë më pas me biznesmen Xhoana Nano, ndërkohë kryeministri aktual Edi Rama, derisa lidhi kurorë me bashkëshorten aktuale Linda Basha ka patur edhe tre lidhje të tjera që dihen tashmë publikisht: fillimisht me aktoren Matilda Makoçi, me të cilën ka edhe djalin e vetëm Gregorin, me Delina Ficon dhe me prezantuesen Rudina Magjistari. /albeu.com/

Shtuar më 04/02/2014, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori