"Të ngre në ajër, o legen m***", dalin pamjet e patransmetuara të sherrit Fatjon-Eri (VIDEO)
Në puntatën e sotme në “Përputhen Prime” janë publikuar pamjet e patransmetuara të sherrit mes Fatjonit dhe Erit disa ditë më parë.

Fillimisht debati nisi me ofendime më pas konkurrentët u sulën drejt njëri-tjetrit për t’u zënë.

Për fat ishin djemtë e tjerë që kanë ndërhyrë dhe i kanë tërhequr dy djemtë.

Ndërkohë vajzat shihen shumë të frikësuara.

“Ke ardhur për vëmendje,” tha Fatjoni.

“Kush ka ardh për vëmendje, se je mësu me pulat ti, me kalamoj,” u përgjigj Eri.

Në një moment Fatjoni sulet me vrap për të sulmuar Erin, por ndërhyrë të tjerët.

“Të ngre në ajër o lepurush, o legen m***”, thotë Fatjoni.

Shtuar më 24/01/2021, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori