Tërbohen tifozët e Milanit, këndojnë si të çmendur para stadiumit (VIDEO)
Interi dhe Milani do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Giuseppe Meazza".

Tifozët e Milanit kanë arritur afër stadiumit dhe po presin që të futen brenda.

Por ata kanë qenë të zjarrtë, duke mbështetur skaudrën e tyre që të fitoj ndeshjen ndaj skuadrës më të urryer të qytetit. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori