Tërbohet Tirana, përmbys Partizanin në vetëm 4 minuta (VIDEO)
Tirana ka përmbysur rezultatin ndaj Partizanit, pasi bardheblutë fituan një tjetër penallti.

Telushi ndërhyri në mënyrë të gabuar ndaj Calesë dhe Juxhin Xhaja drejtoi dorën drejt pikës së penalltisë.

Batha nuk gaboi sërish ndaj Alban Hoxhës duke realizuar për 2-1.
Shtuar më 28/02/2020, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori