Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
Tërmet 6 ballësh në "Camp Nou" (VIDEO)
Barcelona e kthen ne nje feste futbolli sfiden e sotme ne La Liga.

Djemte e Luis Enriques nuk di te ndalen dhe viktima e fundit ka qene ekipi modest nga Madridi, Getafe.

Katalanasit triumfuan thelle 6-0 ne nje ndeshje qe u mbyll qe ne pjesen e pare.

Serine e golave e hapi autogoli i Juan Rodriguez ne minuten e 8, per te vijuar ne minuten e 19 me golin e Munir, per te vazhduar me golat e Neymar 32, 51, golin e Messit 40, Arda Turan 57

Me kete fitore Barcelona forcon pozitat ne krye te La Ligas me 75 pike pas 29 ndeshjesh, ndersa Getafe mbetet ne vend te 16 me 27 pike. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2016, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori