Tërmet tek Reali, ylli i ekipit rrezikon 12 ndeshje (VIDEO)
Ndeshja derbi e qytetit të Madridit mes Atleticos dhe Realit e cila perfundoi 1-3 ne favor te Los Blancos nuk kaloi pa polemika.

Nga sistemi VAR, tek tallja e Ramos me Griezmann në mënyrën e festimit të golit.

Por tashmë ylli i ekipit Gareth Bale rrezikon 12 ndeshje skualifikim për festimin fyes të bërë në fushë pas golit të shënuar në derbin kundër Atletico Madrid.

Uellsiani e ekzagjeroi pak me gjestin që i ka drejtuar tifozëve rivalë në "Ëanda Metropolitanë" dhe rrezikon ta paguajë shtrenjtë. Sipas "Daily Mail dhe "ESPN", Bale rrezikon të ndalet nga 4 deri në 12 ndeshje.

Shtuar më 14/02/2019, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori