Thellohet skandali, një tjetër femër akuzon Ronaldon për përdhunim
Karriera e CRistinao Ronaldos është vënë në pikpytje të madhe, pas skandaleve që plasën pak ditë më parë nga një gazetë gjermane.

"Der Spiegel" ka shkruar se Ronaldo në vitin 2009 ka përdhunuar Katheryn Mayorga, dhe për këtë më pas Ronaldo e ka paguar që të mos flasë.

Por sikur të mos mjaftonte kjo skandlai i përdhunimit nga Crisitnao Ronaldo ëhstë thelluar akoma më shumë.

Sipas avoktatit, të Katheryn Mayorga, një tjetër femër ka akuzuar yllin portugez për përdhunim.

“Kam marrë një telefonatë nga një femër që pretendon se edhe ajo është përdhunuar nga Ronaldo”, tregon Stoval për “Daily Mail”, ndërsa më vonë për “The Sun” ka zbuluar se edhe dy femra të tjera pretendojnë se janë përdhunuar ose ngacmuar seksualisht nga Ronaldo.

Avokati ka refuzuar të zbulonte emrin e femrës, duke treguar se do të flasë me policinë e Las Vegasit. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2018, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori