Tifozët braktisin Kombëtaren, stadiumi i Elbasanit bosh
Pëlqej
Situata mes tifozëve kuqezi dhe Kombëtares duket se nuk është aspak mirë. E kjo shihet edhe nga fotoja e dërguar nga qytetarët në numrin 067 222 2204 të redaksisë së Albeu.com.

Stadiumi duket thuajse bosh, e nuk dihet se sa do të zgjas ky "inat" i tifozëve kuqezi.

Ndërkohë ndeshja sapo ka nisur. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori