Tifozët e Milanit e goditën me dollarë fals, ja si reagoi Donnarumma (VIDEO)
Pëlqej
Nuk kanë fund kërcënimet dhe talljet për Gianluigi Donnarummën menjëherë pasi bëri publik dëshirën e tij për të mos vazhduar kontratën me Milanin, tifozët i janë kthyer të gjithë kundër.

Gjatë ndeshjes së djeshme me kombëtaren e Italisë U-21 në Kampionatin Evropian në Poloni, tifozët e Milanit e kanë vënë në siklet italianin.

Në videon më lart mund të shikoni reagimin e 18-vjeçarit në momentin kur tifozët i hodhën paratë false. Edhe pse mjaft i ri në moshë Donnarumma nuk ka reaguar aspak ndaj tifozëve duke treguar maturi në qëndrimin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori