Tifozët kuqezi futen në stadiumin e Strumicës, ja si është atmosfera
Pëlqej
30 minuta para se të nis ndeshja Maqedoni-Shqipëri, 450 tifozë janë duke u futur në stadiumin e Strumicës.

Stadiumi “Mladost” në Strumicë për një kohë të gjatë ka qenë jashtë funksionimit dhe vetëm kohët e fundit Federata Maqedonase ka bërë ndërhyrjet e saj.

Gjithçka është e improvizuar në këtë impiant duke nisur që nga ambientet në hyrje të stadiumit e deri edhe te pankinat ku do të ulet kombëtarja shqiptare me këto tw fundit që ishin marrë me huazim nga stadiumi ”Filipi II”në Shkup, ndërkohë që janë vendosur edhe stola të rinj.
Shtuar më 05/09/2017, ora 20:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori