Tifozi hyn në fushë për ta takuar në mes të ndeshjes, acarohet keq Ronaldo (VIDEO)
Juventusi u mposht me rezultat 1-0 nga Lyoni në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve.

Cristiano Ronaldo ka qenë gjatë gjithë ndeshjes i acaruar.

Ndoshta ndikoi loja jo e mirë e Juventusit në pjesën e parë, ndoshta rezultati, por në një moment kur fusha është pushtuar nga një tifoz që shkonte ta takonte portugezi ka reaguar dhe e ka sulmuar për ta trembur.

Më pas, tifozi i është ulur në gjunjë deri sa ka ndërhyrë siguria dhe e ka nxjerrë jashtë zvarrë.

Shtuar më 26/02/2020, ora 23:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori