Tifozja seksi e Interit motivon lojtarët me këtë super foto të nxehtë


Inter do të luajë sonte ndaj Juventusit në "Allianz Stadium" për javën e 16-të të Serie A.

Tifozja e flaktë e zikaltërve April Summers në një postim të saj të nxehtë në Twitter ka shkruar: "Unë jam gati për Derbin e italisë, ne jemi të parët dhe meritojmë të qëndrojmë atje, vazhdojmë përpara mbreti Icardi kjo është e jotja ! #JuveInter

Ndeshja do të zhvillohet në orën 20:45, dhe tifozët e presin me padurim. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2017, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori