Tifozët italian "çmenden" nga talenti shqiptar: Pse nuk e blen Milani? (FOTO)

Videoja e Fabian Duro-s duke bërë një shfaqje para yjeve të Bayernit po bën xhiron e botës, dhe sigurisht që është bërë virtuale edhe në mediat italiane.

Një faqe e njohur në Itali një ndër më të mëdhat në fushën e fuollit "I LOVE CA LCIO" ka publikuar videon e fenomenit shqiptar duke e shoqëruar edhe me shkrimin "Të gjithë yjet e Bayernit e shohin me admirim në heshtje".

komentet në rrjetin social Facebook nuk kanë munguar komentet nga fansat, saqë ka dhe nga ata që thonë se pse nuk e merr Milani në vend të Montolivos. "Të paktën më i mirë se Montolivo është", i përgjigjet një tjetër. /albeu.com/

Shtuar më 26/10/2016, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori