Tmerr mes tifozëve, ja si është "Stade de France" pas shpërthimit
Këto janë pamje direkte nga stadiumi "Stade De France" ku përfundoi ndeshja mes Francës dhe Gjermanisë.

Duket se shpërthimi ka bërë që të gjithë tifozët të jenë të tmerruar.

Ata kanë zbritur në fushë dhe po presin aty.

Tifozët ende nuk kanë dalë nga stadiumi, ndërsa policia ka arritur në vendngajrje për të zbardhur aktin e rëndë terrorist. /Albeu.com/

Ja pamjet e orës së fundit nga tmerri në Paris. Shikoni videon...

Ja pamjet e orës së fundit nga tmerri në Paris. Shikoni videon dhe ndiqni zhvillimet e fundit nga Franca: http://www.albeu.com/bota/

Posted by Albeu.com on Friday, November 13, 2015

Shtuar më 13/11/2015, ora 23:21
Tulanti
e Shtunë 14 Nëntor 2015, Ora 13:29
Nese e kan bere me te vertet ata eshte Tragjedia me e madhe per Muslimanet sesa per Francen sepse Muslimani nuk ben kesi gjera! perndryshe me shkon ndermend te besoj se mos e kan bere Francezet ashtu sic e ben Amerikanet 9.11, un Francezet nuk i besoj asniher sepse jan dredharak
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori