Torres mposht Chelsean (VIDEO)
Torres
Përfundon superndeshja e javës së 11 të kampionatit anglez të futbollit, ajo mes Liverpoolit dhe Chelseat. Liverpool ka arritur të marrë një fitore të çmuar me rezultatin e pastër 2-0. Autor i golave të të kuqve ka qënë Torres në minutat 11 dhe 44 të pjesës së parë të takimit. Meritë në këtë fitore ka patur edhe portier Reina i cili ka bërë disa pritje të cilat kanë qënë vendimtare.

Pas kësaj fitoreje Chelsea mbetet në vendin e parë me 25 pikë, dy më shumë se Manchester United kurse Liverpool ngjitet në kuotën e 15 pikëve dhe del nga zona e ftohtë e klasifikimit. (albeu.com)


<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/2n7yY3m38fFmkAjy8MRf/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>
Shtuar më 07/11/2010, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori