Tottenham kërcënon Chelsean dhe Liverpool-in
Skuadra e Tottenham do të luajë sontë në orën 18:30 përballë Crystal Palace në transfertë. Një duel i vështirë në letër për skuadrën e trajnerit Pochetino ku objektivi kryesorë është fitorja.

Në rast të një triumfi, londinezët do të ngjiteshin në vendin e dytë në renditjen e kampionatit anglez me pikë të barabarta me skuadrën e Chelsea dhe Liverpool. Tottenham vjen në këtë takim me moralin e lartë pas fitores në champions përballë PSV Eindhoven. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori