Turqi – Shqipëri, formacionet zyrtare
Pëlqej
Kombëtarja e Turqisë dhe ajo e Shqipërisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare.

Takimi fillon nga ora 18:30 dhe zhvillohet në “Antalya Arena” të qytetit të Antalyas. /Telegrafi/

Formacionet zyrtare:

Turqi: Volkan, Yardimci, Aziz, Soyuncu, Atila Turan, Yokuslu, Ozyakup (K), Calhanouglu, Cengiz, Karaman, Tosun

Shqipëri: Berisha, Hysaj, Veseli, Mavraj, Lenjani; Lilaj; Roshi, Xhaka, Memushaj, Grezda; Sadiku. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2017, ora 18:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori