Turqit fitojnë dhe festojnë me prostituta, lajmi skandalizon Turqinë
Nuk është hera e parë që dëgjojm një lajm të tillë dhe mesaduket ka filluar të bëhet modë. Ajo çka rrit përmasat e këtij skandali është mosha e lojtarëve të ekipit që festojme me prostitutat, bëhet fjalë për skuadrën U-16 të Besiktashit.

Gazeta "Bild" ka investiguar dhe duket se ka zbuluar një skandal të madh. Skuadra e Beshiktashit pas fitores që mori ndaj Panathinaikosit (2-1), në një turne në Rodos të Greqisë, ka zgjedhur të festojë duke marrë në hotel prostituta.

Kjo gazetë bën me dije se organizatorë ishin disa lojtarë dhe pjesë e stafit teknik të skuadrës. Duke dashur t’i bëjnë pritë reagimit, që do të kishin prindërit e djemve, klubi i ka marrë në telefon ata dhe i ka lajmëruar, paraprakisht mënyrën si festuan fëmijët e tyre.

Nga ana tjetër klubi nuk pranon asgjë dhe bën me dije se e gjitha kjo histori është një trillim nga media gjermane. dhe feston me prostitute. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2019, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori