U bë drejtor i Partizanit, Olsi Rama tregon çfarë i tha Kryeministri
Pëlqej
Mbrëmjen e djeshme Olsi Rama vëllai i Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës ka qenë i ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel, ku zbuloi çfarë i kishte thënë Edi Rama kur mori rolin e drejtorit të klubit kryeqytetasPartizanit.

Në emision ai deklaroi:

Edi e pranoi normalisht vendimin për të drejtuar Partizanin. Sigurisht pa hezituar aspak sepse ka besim te unë dhe më tha që mund ta bëj”. /albeu.com/


Shtuar më 12/12/2017, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori