U hap Botërori, asnjë gjurmë e Era Istrefit
Gjithçka ka startuar në stadiumi e Moskës “Luzhniki”, ku po mbahet edhe ceremonia madhështore e Botërorit "Rusia 2018".

Mijëra tifozë kanë mbushur shkallët e stadiumit por jo vetëm pasi edhe jashtë stadiumit janë mbledhur me mijëra të tjerë.

Por ajo që ka bërë habi është fakti që ceremonia hapëse është bërë nga këngëtari Robin Ulliam dhe sopranoja ruse, Aida Garifullina.

Asnjë gjurmë nga treshja Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi të cilët regjistruar këngën e botërorit. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 23:25
Toni
e Enjte 14 Qershor 2018, Ora 21:21
Era istrefi ska ko tu va mar ngoj zezakve
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori