"Ua psikopat, si guxon", gazetari i hyn në krevat këngëtares shqiptare (VIDEO)
Moderatori Ronaldo Sharka ka zhvilluar kameran e radhës të fshehtë, dhe kësaj herë “viktima” është këngëtarja e popullore qytetare, Romina Aliaj.

Fillimisht, prej ditësh, ai i dërgon vazhdimisht mesazhe, në mënyrë që ta bëjë situatën akoma më të besueshme. Në mesazhe i kërkon që të dalin për kafe, dhe disa ditë më pas i troket në derë, duke i kërkuar një takim. Gjatë gjithë kohës, Sharka tenton të futet në shtëpi por Romina Aliaj nuk e pranon.

Më pas në orët e vona të darkës, ai arrin të futet në banesën e saj, duke sjellë vetëm ulërima nga ana e këngëtares. Ndërkohë gazetari është shfajsuar duke shtuar se për këtë kamer të fshehtë ka menduar e motra e këngëtares, duke i dhënë edhe çelësin e derës.

Këngëtarja: Ua, psikopat! Ua mami! O plerë! Ordiner. Policia. Idiot, si guxon? Më keni bërë me trauma.

Këngëtarja: Si guxoni?! Ti s’je normal. Zhdukuni nga shtëpia ime. Si guxon të hysh? Nuk është normale.
Shtuar më 25/01/2021, ora 09:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori