Udineze mposht Milanin (VIDEO)
Udineze ka mundur të fitojë me rezultatin 2:1 përballë Milanit.

Kjo është një fitore me shumë rëndësi për ekipin nga Udine.

Golat për Udinesen i shënuan Pinzi 58’të dhe Agyemang-Badu 74’, ndërsa golin e vetëm për Milanin e shënoi Pazzini në minutën e 88’të.

Pas kësaj humbje, Milani renditet në vendin e 9-të me 43 pikë, duke qenë shumë larg ndonjë mundësie për të qenë në kupat e Evropës. /albeu.com/

Shtuar më 25/04/2015, ora 19:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori