United 70 milion paund për Ronaldon
Cristiano Ronaldo
Manchster United - Cristiano Ronaldo duket se është një dashuri që nuk mund të përfundoi lehtë.

CR7 është shfaqur kritik ndaj merkatos së Realit, ku larguan Di Marian dhe Xabi Alonson duke marrë Toni Kroos e James Rodriguez.

Di Mari më pas u shpreh se ylli portugez mund të largohet nga Madridi.

United po përgatit një ofertë prej 70 milion paundësh, trasferimi flitet të bëhet verën e ardhshme. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori