E FUNDIT/ Lajm shumë i mirë nga Gjermania: Negociatat të hapen!
Manjaku tmerron vajzat në urbanin e Tiranës, masturbon në mes të autobusit (VIDEO)
Pëlqej
Jo pak herë kemi dëgjuar për rastet e ngacmimeve seksuale nga maniakë në urbanet e kryeqytetit.
Një rast i tillë është raportuar edhe ditën e sotme nga një vajzë e re.

Ajo thotë se në linjën e Unazës, një burrë para saj ka nxjerrë organin gjenital dhe e ka ngacmuar, shkruan JOQ.
Vajza ka filmuar gjithçka, duke e denoncuar publikisht këtë njeri.

Ajo tregon se veprimin e këtij maniaku e pa edhe faturinoja, por nuk bëri asgjë.

"Nuk ma merrte mendja kurrë se do më ndodhte kjo në urban publik. Jam e tmerruar nga ky maniak. Më shihte herë pas here dhe pa bërë asnjë reagim tjetër e nxorri organin e tij gjenital jashtë. Duke qenë se urbani ishte i mbushur plot, ngjitur me të ishte edhe një nënë me fëmijë, ndërsa atij s’po i bëhej vonë dhe po vazhdonte punën. Po ankohem tek ju që të denoncohet publikisht ky manjak dhe i lutem policisë që të bëjë identifikimin e tij. Ah edhe diçka më bëri shumë pështypje, si ka mundësi që faturinoja kur e pa nuk e nxorri jashtë, kaloi 4 herë dhe tha vetëm, “Ç'farë maniaku?”

Shtuar më 20/03/2017, ora 13:03
Tage: hYAHSGAH
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori