Ekzekutohen dy persona në Vlorë
Vetëm dy minuta i mjaftojnë Juves për të kaluar në avantazh ndaj Tottenhamit (VIDEO)
Pëlqej
Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Tottenhamit në "Allianz Stadium".

Goli është shënuar nga sulmuesi argjentinas Gonzalo Higuain në minutën e dytë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 4'-të. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 20:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori