Vetëm minuta e tretë, shënohet goli i parë në Premier League (VIDEO)

Pëlqej
Kanë mjaftuar vetëm tri minuta lojë dhe Poul Pogba ka shënaur golin e parë të Premier League për sezonin 2018/19 kundër Leicester City.

Manchester United e nis vrullshëm këtë sezon ku pritshmëritë janë të mëdha.

Shtuar më 10/08/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori