Vetëm tre ditë para El Clasicos, Asensio dhe Iniesta merren me reklamimin e xhunglave (VIDEO)
Kur kanë mbetur vetëm 3 ditë para El Clasicos, ndjenjat e kësaj përballje kanë kapluar të gjithë tifozët e futbollit si në Spanjë ashtu edhe jashtë saj.

Gati për derbin janë edhe Asensio me Iniesta të cilët kanë realizuar një reklamë promovuese për videolojën Jumanji, përcjell Albeu.com.

Të dy lojtarët gjenden në xhungël dhe paprimtas iu shfaqen atyre figurat e njohura të publikut botëror si Dwanye Johnson (Rock), Jack Black dhe Kevin Hart. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2017, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori