Vidali as që do t'ia dijë për Byernin, ndjek nga telefoni ndeshjen e Juventusit
Bayern u duk i qetë në ndeshjen e dytë kundër Sevillas në Munich.

Por i qetë nukishte Vidal, i cili me të mësuar se Juventus po bënte çmendurinë në Bernabeu hapi telefonin dhe filloindiqte ndeshjen historike.

Fotoja ka shkaktuar të qeshura kudo që është shpërndarë pasi ndeshja e Bayernit nuk dhuroi aspak emocione. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2018, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori