Vizitë e papritur në hotel, Ronaldo takohet me një bukuroshe (FOTO LAJM)

Pëlqej
Cristiano Ronaldo po përgatit për ndeshjen e rëndësishme të Juventusit ndaj ish-skuadrës së tij, Manchester United.

Portugezi po pushon me shokët e skuadrës së tij, por i ka ardhur një vizitë e papritur nga një vjazë bukuroshe, pasi ka ngjallur kureshtjen e mediave angleze.

Besohet se është një nga motrat e tij, por akoma nuk është e sigurtë për shkak se nuk është fotografuarfytyra e saj dhe Ronaldo ka kaluar disa momente me të.

Shtuar më 23/10/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori