Vjen lajmi i madh për Ronaldon
Dje u përfol nga shumë media të ndryshme se Cristiano Ronaldo mund të rrezikonte një dëmim nga UEFA për mënyrën festimit në fund të ndeshjes ndaj Atletico Madridit ku portuguzi realizoi 3 gola.

Por frika që ndollën të përditshmet Spanjolle u hodhën poshtë nga vetë UEFA, e cila ka qetësuar Juventusin dhe vetë Ronaldon. Burime pranë qeverisë së futbollit europian nënvizuan se nuk ka asnjë dosje apo hetim të hapur. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2019, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori