Vjen lajmi i mirë për milanistët vendoset e ardhmja e Donnarummas
Gianluigi Donnarumma dhe Milan nuk do tw ndahen. Kwtw ia ka konfirmuar Muino Rayola mikut tw tij Gianluca Di Marzio. Ai shprehet se Donnarumma do tw vazhdojw karrierwn e tij tw A.C Milan.

Sipas Marzios, 18-vjeçari do tw nwnshkruajw njw kontratw 5-vjeçare nga e cila do tw pwwrfitojw plot 50 milionw euro, pwrcjell Albeu.com.

Klauzola e re e portierit nuk dihet akoma pasi atw do ta vendosw klubi nw momentin kur tw hidhet firma. /albe u.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori